Casa Tudorascu este situata la intrarea in Vama Veche, pe partea stanga, la aproximativ 150 de metri distantā de plaja.
Pensiunea situatā pe strada Margaretei, este suficient de aproape de centru pentru a putea ajunge acolo intr-o plimbare de 5 minute, in acelasi timp fiind destul de departe de centru pentru a putea beneficia de odihna linistita, intr-o zona cu multa verdeatā.
Pensiunea Casa Tudorascu este construita in 2017 si este compusa dintr-o constructie noua, cu 16 camere modern mobilate si utilate avand alaturi o casa cochetā cu 5 camere.
Pensiunea dispune de 14 camere duble si 2 camere triple , cu baie proprie, pat matrimonial , internet wireless , TV LED , aer conditionat , frigider minibar, apa calda 24/24.
Curtea este spațioasă amenajată cu locuri de relaxare și de luat masa avand un grătar care abia așteaptă să fie încins.
Pensiunea ofera loc de parcare gratuit in limita disponibilitati.
La solicitarea dumneavoastra, se poate presta serviciul zilnic de curatenie in camera.
Pentru detalii suplimentre sau rezervari va rugam sa ne contactati telefonic.