`Hai in Vamă! Dar NU pentru o singura seara. Pentru minim doua nopti as merge dar gasim numai locuri nașpa de stat!` Nascut in 2019, la cererea exigențelor pentru Vama Veche, motelul Los Anghelos din statiunea Vama Veche va aduce o îmbinare multiculturală de design si entuziasm pentru vacanțe de senzație pe litoralul românesc.
Nou construit dintr-o structură de beton, dispunem de o unitate cu 13 camere, recepție, sala de mese interioară cat si o terasă exterioară priveliștea acesteia fiind minunata noastra gradina plina de flori si verdeață.
Seara organizam un foc de tabără unde clienții pot sta si se pot relaxa in jurul acestuia.
Dotarile acestei locatii sunt de ultima generatie, toate camerele fiind cu baie proprie cu cabina de dus , balcon propriu, aer condiționat, acces la internet, tv prin cablu.
Ne găsiți pe Str. Agricultorilor 6 in partea centurei din Vama Veche.
check-IN : 12:40 - 19:30
check-OUT : 11:30 - 12:00 ( doar pentru clientii fideli )