×
destinatii
Destinații
inedite
Inedite
wow Wow
25
lux Lux
85
tradiționale Tradiționale
131
priveliște Priveliște
153
retrase Retrase
25
în munți În munți
9
pe malul apei Pe malul apei
182
în pădure În pădure
217
domeniu Domeniu
26
peisagistică Peisagistică
79
agro Agro
24
la țară La țară
49
fermă Fermă
11
herghelie Herghelie
13
livadă Livadă
30
cramă Cramă
8
boutique Boutique
173
castel Castel
6
conac Conac
9
log home Log home
110
tiny Tiny
46
a-frame A-frame
134
hobbit Hobbit
1
glamping Glamping
12
camping Camping
5
plutitor Plutitor
7
SPA SPA
47
piscină Piscină
305
gastro Gastro
355
Proprietăți favorite
Aprilie - Mai 2027
joi
vin.
sâm.
dum.
lun.
mar.
mie.
29
30
1
2
3
4
5


vezi calendarul complet





Decembrie 2026
lun.
mar.
mie.
joi
vin.
sâm.
dum.
21
22
23
24
25
26
27


vezi calendarul complet





Decembrie 2026 - Ianuarie 2027
lun.
mar.
mie.
joi
vin.
sâm.
dum.
28
29
30
31
1
2
3


vezi calendarul complet





0 oferte Paste
0 oferte Craciun
0 oferte Revelion
Total oaspeti:
Camera 1
Camera 2
Camera 3
Camera 4

Cabana La Cheie Twin 2

Straja
10.0 / 7 recenzii
Adaugă recenzie Toate recenziile

Sandru Patricia din Oradea (grup)
25.02.2026 - nota: 10
Am avut o experiență minunată la această cabană! totul a fost impecabil – curățenie exemplară, camere frunoase, curate și foarte bine încălzite. Locația este liniștită, perfectă pentru relaxare, dar în același timp aproape de atracțiile principale. Gazdele au fost extrem de amabile și atente la detalii.
Alex din Bucuresti (grup)
18.02.2025 - nota: 10
Am avut o experiență foarte plăcută la twin 2. Cabana este micuță, dar echipată cu tot ce ai nevoie – bucătărie complet utilată, căldură și un loc unde să te relaxezi după o zi pe pârtie. Locația este liniștită, iar accesul către pârtii a fost foarte ușor. Florin, gazda, a fost foarte prietenos și ne-a ajutat cu tot ce am avut nevoie. O alegere excelenta pentru o escapadă la ski.
Bianca Sbiera din Cluj-napoca (grup)
18.02.2024 - nota: 10
Am fost la această cabana pentru un weekend prelungit și am fost foarte mulțumiți de ea. Este localizata aproape de baza pârtiei principale și am putut sa ajungem ușor cu mașina să lăsăm bagajele (iar mașina am lăsat-o apoi în parcare), am avut noroc că nu a fost multă zăpadă pe drum. Cabana are tot ce ai nevoie, finisata recent, mobilier nou, paturi confortabile, consumabile (ceai, cafea, condimente, ulei etc) din partea proprietarilor. Desi camerele nu sunt neapărat foarte mari, nu am simțit neapărat că ar fi o problema pentru că stăteam mult pe partie sau in camera de zi/ bucătărie. Am apreciat amabilitatea proprietarilor, ne-au comunicat toate facilitățile, ne-au trimis clipuri de la cazare, ne-au ajutat cu tot ce am avut nevoie, rar întâlnești oameni care chiar sa le pese de confortul clienților. Recomand cu drag!

Răspunsul proprietății:
Ne bucuram mult că v-ați simțit bine la noi și vă mai așteptăm cu drag! Vă mulțumim frumos pentru aprecieri!
Mihai S. din Bucuresti (grup)
20.01.2024 - nota: 10
Cabana este ideala pentru un grup de schiori, iubitori de gratar si de foc de lemne in semineu, fiind situata aproape de partie. Cabana este cocheta, cu living echipat complet, inclusiv cu expresor plin cu boabe de cafea. Locurile de dormit sunt in camerele duble de la primul etaj si in mansarda cu scara de acces pitoreasca. Totul este completat de curatenie si de gazde prietenoase si ospitaliere.
Recomandata pentru un sejur la schi, cu farmecul si libertatea propriei case de vacanta.


Răspunsul proprietății:
Vă mulțumim pentru aprecieri! Ne bucurăm că v-ați simțit bine la noi și vă mai așteptăm și altădată!
Ștefania din Bucuresti (familie cu adolescenți)
01.03.2023 - nota: 10
Ne-am simțit foarte bine, proprietarii nu deranjează și sunt foarte primitori. Simți ca ești în propria locuință de vacanta. Cabana este curata, ai la dispoziție o bucătărie pentru a putea sa îți pregătești masa și termosemineul, iti da posibilitatea sa îți creezi temperatura dorita în camere.

Răspunsul proprietății:
Ne bucuram mult că v-ați simțit bine la noi și vă mai așteptăm cu drag! Vă mulțumim frumos pentru aprecieri!
Andrei din Brasov (grup)
16.02.2023 - nota: 10
Cabana este perfecta pentru grup de prieteni cu chef de ski. Proprietarul a fost foarte de ajutor. Locatia e aproape de partii. Exista si o "scurtatura", in loc sa coborati pana la baza partiei, puteti merge din drumul principal, printre case, si ajungeti mai sus de instalatii, la fel si la intoarcere.

Răspunsul proprietății:
Vă mulțumim pentru aprecieri!Ne bucurăm că v-ați simțit bine la noi și vă mai așteptăm și altădată!
Kerekes Richard din Targu Mures (grup)
15.02.2023 - nota: 10
Cabana perfecta, curatenie impecabila, dotata cu absolut orice ai nevoie (tacamuri, prosoape, condimente etc.), gazde primitoare, foarte prietenoase si intelegatoare, camere /bai curate, frumos aranjate, la o distanta de 2 minute de partie, recomand, cu mare drag!

Răspunsul proprietății:
Vă mulțumim pentru aprecieri!Ne bucurăm că v-ați simțit bine la noi și vă mai așteptăm și altădată!
Rezervă acum
2

Distribuie pagina