×
destinatii
Destinații
inedite
Inedite
wow Wow
25
lux Lux
85
tradiționale Tradiționale
131
priveliște Priveliște
153
retrase Retrase
25
în munți În munți
9
pe malul apei Pe malul apei
182
în pădure În pădure
217
domeniu Domeniu
26
peisagistică Peisagistică
79
agro Agro
24
la țară La țară
49
fermă Fermă
11
herghelie Herghelie
13
livadă Livadă
30
cramă Cramă
8
boutique Boutique
173
castel Castel
6
conac Conac
9
log home Log home
110
tiny Tiny
46
a-frame A-frame
134
hobbit Hobbit
1
glamping Glamping
12
camping Camping
5
plutitor Plutitor
7
SPA SPA
47
piscină Piscină
305
gastro Gastro
355
Proprietăți favorite
Aprilie - Mai 2027
joi
vin.
sâm.
dum.
lun.
mar.
mie.
29
30
1
2
3
4
5


vezi calendarul complet





Decembrie 2026
lun.
mar.
mie.
joi
vin.
sâm.
dum.
21
22
23
24
25
26
27


vezi calendarul complet





Decembrie 2026 - Ianuarie 2027
lun.
mar.
mie.
joi
vin.
sâm.
dum.
28
29
30
31
1
2
3


vezi calendarul complet





0 oferte Paste
0 oferte Craciun
0 oferte Revelion
Total oaspeti:
Camera 1
Camera 2
Camera 3
Camera 4

Pensiunea Lavinia

Bran, sat Șimon
Adaugă recenzie Toate recenziile

Vali & Nasu Pungasu din București (cuplu matur)
28.08.2023 - nota: 10
D-na Elena super doamna, totul a fost excelent de nota 10. Camere de nota zece, bucătărie super utilata, living cu televizor, doua foișoare cu grătar, loc de joaca pentru copii. Am sa revin cu plăcere, parcare, accesul la pensiune se face foarte ușor, liniste, minunat, superb, totul la superlativ. Multumim.
Cristi din Bucuresti (familie cu copii mici)
14.08.2023 - nota: 10
Ne-am cazat in perioada 09-12.08.2023 (familie extinsa: parinti, 2 copii sub 9 ani si bunicii de ambele parti) in apartamentul cu 3 camere duble, dezvoltat pe 2 nivele (nivel 1 si mansarda), dotat cu scara interioara, cate o baie proprie pentru fiecare din cele 3 camere, living cu zona de servit masa si zona de relaxare prevazuta cu o canapea extensibila, bucatarie complet mobilata si utilata, precum si balcoane cu scaune si mese. Curtea este foarte spatioasa, prevazuta cu locuri de parcare pe suprafata pavata, zona verde si flori ingrijite, 3 foisoare pentru servit masa si facut gratar si...spatii de joaca pentru copii, dotate cu tobogane, leagane si o casuta din lemn, adaptata ca dimensiune pentru copii de toate varstele. Intr-un astfel de spatiu, curat si primitor, cu o gazda de nota 20, ne-am simtit excelent si vom reveni cu drag pe viitor. Pentru familii extinse sau grupuri de prieteni, este o locatie extraordinara si cu greu se va gasi o alta care sa ofere atatea avantaje precum aceasta. Felicitari gazdei pentru realizare si multumiri pentru efortul depus in slujba oaspetilor!
Nan Catalin din Bucuresti (cuplu tânăr)
Turist necazat, a notat doar comunicarea cu personalul unității în 23.11.2021. - nota: 4
Am rezervat o camera, iar cu 4 zile inainte de sosire, am sunat ca sa ma asigur ca e totul in regula, moment in care aflu ca de fapt ca pensiunea a fost rezervata integral, iar camera pt care vorbisem nu imi mai este destinata mie. Doamna nici nu s-a sinchisit sa ma sune, a trebuit sa sun eu.
Ana-maria din Ploiesti (grup)
02.06.2021 - nota: 10
Am petrecut 4 zile (3 nopti) la pensiunea Lavinia si ne-am simtit foarte bine, intr-un cadru natural deosebit, aproape de Bran si de Manastirea Bran.

Gazdele sunt primitoare, cazarea a fost ireprosabila, cu toate conditiile, curatenie, parcare in curte, loc de joaca pt. copii. Urmeaza si alte amenajari (din discutiile cu gazdele). Gazdele au fost discrete, nu ne-au deranjat, am stat de vorba de cate ori ne-am intalnit ca si cum eram cunostinte vechi. Am petrecut, cu muzica si dans. Noi am fost multumiti de aceasta pensiune.

Am avut un singur inconvenient lagat de niste lucrari legate de canalizare si toata strada era distrusa, greu de mers cu masina, dar fiind ceva temporar, am trecut cu vederea. Zona este minunata, aer curat, priveliste deosebita si relaxanta.
Viviana V din Calarasi (grup)
sejur: 03.05.2019 - 05.05.2019 - nota: 9.5
Liniste si curatenie in primul rand,iar la etaj este o priveliste de nota 10

Nu am

Răspunsul proprietății:
Buna ziua.Va multumesc pentru apreciere, va mai astept la Pensiunea Lavinia cu mult drag.
Tomiţă din Pucioasa Dâmboviţa (grup)
sejur: 13.07.2018 - 18.07.2018 - nota: 9
O locaţie excelentă. Preţul este unul corect şi reflectă condiţiile, dotările şi facilităţile oferite. Gazda foarte amabilă şi serioasă. Ne-am simţit foarte bine şi cu siguranţă este locația unde îți dorești să revii.

Răspunsul proprietății:
Va multumesc pt apreciere, va mai astept cu mult drag. Sa aveti un weekend frumos.
de la 250 RON / noapte
3

Distribuie pagina