×
destinatii
Destinații
inedite
Inedite
wow Wow
25
lux Lux
85
tradiționale Tradiționale
131
priveliște Priveliște
153
retrase Retrase
25
în munți În munți
9
pe malul apei Pe malul apei
182
în pădure În pădure
217
domeniu Domeniu
26
peisagistică Peisagistică
79
agro Agro
24
la țară La țară
49
fermă Fermă
11
herghelie Herghelie
13
livadă Livadă
30
cramă Cramă
8
boutique Boutique
173
castel Castel
6
conac Conac
9
log home Log home
110
tiny Tiny
46
a-frame A-frame
134
hobbit Hobbit
1
glamping Glamping
12
camping Camping
5
plutitor Plutitor
7
SPA SPA
47
piscină Piscină
305
gastro Gastro
355
Proprietăți favorite
Aprilie - Mai 2027
joi
vin.
sâm.
dum.
lun.
mar.
mie.
29
30
1
2
3
4
5


vezi calendarul complet





Decembrie 2026
lun.
mar.
mie.
joi
vin.
sâm.
dum.
21
22
23
24
25
26
27


vezi calendarul complet





Decembrie 2026 - Ianuarie 2027
lun.
mar.
mie.
joi
vin.
sâm.
dum.
28
29
30
31
1
2
3


vezi calendarul complet





0 oferte Paste
0 oferte Craciun
0 oferte Revelion
Total oaspeti:
Camera 1
Camera 2
Camera 3
Camera 4

Camere de închiriat Moon

Bezdead, sat Bezdead
Adaugă recenzie Toate recenziile

Elena Gabriela Popescu din Bucuresti (familie cu copii mici)
08.05.2024 - nota: 10
Totul perfect! O vila perfecta pentru a petrece timp de calitate in familie sau prieteni. Utilată cu absolut tot ce îți trebuie, o curte amenajată perfect pentru activități in aer liber, atât pentru adulți cât și pentru copii. Locația este amplasată intr-un loc plin de verdeața și liniște!
Nechita Constantin Valentin din Bucuresti (grup)
04.01.2024 - nota: 10
Am inchiriat casa pentru perioada revelionului, vila este intr-un sat linistit, dotata cu tot ce trebuie, 4 camere superbe, un living spatios, o terasa acoperita si o bucatarie complet utilata plus o curte foarte mare, totul la superlativ, cu siguranta vom reveni!

Răspunsul proprietății:
Mulțumim frumos pentru apreciere și va așteptăm cu drag și pe viitor
Gheorghisor Corina din Bucuresti (grup)
19.11.2023 - nota: 10
Excepțional! Vila este dotata cu absolut tot ce ai nevoie pentru un weekend cu prietenii. Este foarte curata și cocheta, proprietarii extrem de drăguți. Căldură în pensiune a fost la discreția iar muzica la boxa lăsată de ei, nu a lipsit. Am făcut aprox 2h din Bucuresti iar drumul a fost foarte bun. Parcare lejera pentru mașini, activități în aer liber pentru copii. Au diverse jucării externe, astfel încât au mulțumit toți copii de vârste diferite.

Răspunsul proprietății:
Va mulțumim mult pentru apreciere și va așteptăm cu drag și pe viitor!
Ciprian din Bucuresti (cuplu matur)
02.10.2023 - nota: 10
Locație situata intr-un cadru frumos, liniștit, este o vila dotata cu tot ce este necesar în bucătărie, grătar, terasa acoperita și închisă, loc de joaca pentru copii, camere spațioase. A fost superb! Oricând am reveni cu drag! Parcarea este gratuita în curtea pensiunii. Liniște și priveliște foarte bună. Facilități excelente pentru familii.
de la 1,250 RON / noapte
3

Distribuie pagina